•        30 lat minęło……

6 października 2021 roku nasz Ośrodek świętował 30-lecie działalności. Był to finał rocznej pracy, która z uwagi na pandemię covid-19 nie pozwoliła naszej społeczności na huczny zaplanowany jubileusz. Cały rok szkolny żyliśmy ze świadomością, że już 30 lat w obecnym miejscu pracujemy z uczniami, spotykamy się z rodzicami, zapraszamy gości. Wspominaliśmy początki, cieszyliśmy się aktualnym sukcesami, pracowaliśmy, by wzmacniać pozycję szkoły w środowisku.

Memoriał im. Mariana Matysiaka był zakończeniem pracy nad jubileuszem. Sportowe działania są mocno wpisane w kalendarz szkolny ośrodka, a współpraca sportowa ze środowiskiem jest naszym wielkim atutem. Tego dnia dopisała pogoda i nastroje. Uczniowie rywalizowali ze sobą, ale też mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku, pożywnego posiłku i kreatywnych zabaw.

Nasza placówka ma już 30 lat….a jeszcze wiele przed nami. Kolejne jubileusze będą na pewno równie ciekawe i wspólnie będziemy świętować naszą działalność.